Love Ring Vibrators

10 geriausių analinio sekso žaislų
https: //www.youtube.com/watch? v = JzaO2bEAx60
packers and packing underwear “plotis =” 259px “alt =” Meilės žiedų vibratoriai “/> “Taigi, iš esmės, žiedas gali būti dedamas kaip greitai , nes intymumas įvyksta ir bus padėti išlaikyti ir statyti didesnė erekcija “, – sako ji. kegel exercise „dvigubas“ gaidžio žiedas gali būti žinomas kaip gaidžio ir rutulio žiedas. Tai tiekia dar daugiau stimuliacijos dėvėtojui, kadangi antrasis žiedas slysta per rutulius ir sėdi už jų. Žaislo briaunotas viršus klitorio stimuliavimas daro kitą asocijuotą dar geresnį .
Šis patrauklus žaislas iš Lelo yra mėgstamiausias triušio vibratorius sekėjai. ohmibod išorinį ir vidinį stimuliavimą, vibruoja priešinasi kiekvienam jautriajam priekiniam makšties sienelės ir įbrėžimo. cooling sex lubes jos kreivos klitorio rankos.

Durex


Jei jūsų partneris lytiniai santykiai apima įsiskverbimą į varpą ar dildą, gaidžio žiedas gali padaryti jį daug labiau maloniu. Kai jie naudojami ant varpos, gaidžio žiedai gali pailginti erekciją, o šis vibruojantis modelis taip pat intensyviai stimuliuoja klitorį. Ciklas per jo 10 vibracijos režimų ieškoti iš esmės labiausiai jaudinantis vienas jums ir jūsų kompanionas . Ar laikas patobulinti savo lytinių santykių žaislų stalčių?
„We-Vibe“ slenkstis vis dėlto yra daug daugiau madingas imkitės gaidžio žiedo. Išeina dideli, puošnūs plėtiniai todėl jie atrodo papildomi panašūs į kai kurias rūšis gentinių stilius papuošalai nei seksas žaislas.
Crave šį įrašą padaro du kartus ačiū